RECENZIA pre 3et

Všeobecné informácie:

Create an account
Domová stránka:
www.3et.com
Jazyky:
English
Právne informácie:
Eurasia Sports Limited
Sídlo:
Alderney

✓ 24h support

Úvod

3et je nováčikom v stávkom priemysle a BET-IBC vám dáva šancu získať zdarma účet pre 3et stávkovanie skrz agenta pre tohto bookmakera hned zo začiatku. Firma je vlastníctvom Eurasia Sports Limited, so sídlom v Alderney a vlastníctvom oboch Kategoria 1 a Kategoria 2 licencií ktoré boli sprostriedkované skrz Alderney Gambling Control Commission (firemné id:1857).

Posudok

Ich mantra je “stavané pre stávkarov”. To do prekladu znamená neobmedzený prístup k udalostiam a obchodným ponukam, extrémne súťaživím šanciam na výhru a žiadne poplatky. Bezpečnosť a ochrana pre všetky finančné transakcie a taktiež osobné údaje je dodržiavaná podľa ustanovenia všeobecných nariadení Európskej únie o ochrane údajov a ochrany údajov (Bailiwick of Guernsey) zákon 2017.

Samotná stránka je stavana tak aby bola silná dosť na to uspokojiť potreby profesionálnych stávkarov zatiaľ čo je aj jednoduchá na ovládanie aj pre nových a bežných stávkarov. Ako je požiadavkou dnešnej modernej doby, tak je dostupná aj aplikacia pre mobilné zariadenia aby uživateľ mohol mať prístup ku ktorémukoľvek počítaču, tabletu alebo laptopu s prístupom na internet. Momentálne je dostupná iba v Anglickom jazyku.

K dispozícii sú aj bežné znevýhodnené trhy s Over / Under a 1x2. Ako už bolo uvedené, jedná sa o nováčika a časom sa bude počet možných stávok zvyšovat. Kurzy ponúkane na dostupných trhoch su aj tak dosť vysoké. Stávky sa môžu uzatvárať buď pred začiatkom udalosti alebo na živo počas danej hry.

3et sa silno zameriava na 4 športy: futbal, Americký futbal, NBA basketbal a ľadový hokej. Pokiaľ sa jedná o futbal tak existujú stovky udalostí prístupných pre 45 krajín a líg spojených s udalosťami pre kontinent. Americké sporty su limitované iba na udalosti ktoré sa konajú v USA alebo Kanade.

Využitie

Posledná ikona na pravej strane horného pruhu je profil hráča. Odtiaľ môže hráč získať prístup k nastaveniu účtu alebo zmene hesla v karte označenej “Zabezpečenie”, zatiaľ čo v preferenciach si môžu zvoliť formát šance v desiatkách, pravdepodobnosti, Hong Kong, Indonesian a Malay.

Neexistuje minimálna stávka, zatiaľ čo maximálna stávka pre jednotlivý prípad sa zobrazí na útržku stávky keď je od hráča požadované vložiť stávku. Samotný bookmaker je súčasťou VIP-IBC platformy. Otvorte si účet u stávkového agenta teraz a ostestujte to sami!