Последни новини

01

                Што е BET-IBC?

ДОБРЕДОЈДОВТЕ КАЈ ВОДЕЧКИОТ АГЕНТ ЗА ОБЛОЖУВАЊЕНА НАЈЗНАЧАЈНИТЕ ОБЛОЖУВАЛНИЦИ ВО УНИВЕРЗУМОТ

Ние го правиме подобар светот на обложувањето. Можете да се обложите на тоа.

Доколку сакате да доживеете врвно обложувачко искуство од нова генерација, BET-IBC е правото место за Вас.
Довербата која ја уживаме кај нашите играчи од сите делови на светот е нашата движечка сила. Позитивните реакции во однос на
нашите услуги, ни ја даваат потребната самодоверба и мотивација за постојано да ја подобруваме нашата понуда.

Зошто да нѐ одберете нас? Бидејќи можете да имате целосна доверба без да се грижите за безбедноста на Вашите пари и да уживате во бројните неверојатни можности за обложување.

ДАЛИ СТЕ ВО ПОТРАГА ЗА ДОВЕРЛИВ АГЕНТ НА ВАШАТА ОМИЛЕНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА?

Секое обложување кое ќе го направите без оглед на висината - ви гарантираме весело и релаксирано обложувачко искуство, благодарение на нашиот фантастичен тим за грижа за корисници.

Можете да застанете тука - благодарение на нашата брилијантна услуга, ќе станете подобар обложувач. Како сопственици на статусот на врвни агенти, ние имаме можност да отвориме обложувачки сметки за нашите корисници едноставно и брзо преку нашата онлајн форма за регистрирање. Нашата понуда се подобрува со секој облог. Не се грижете, бидете среќни.

02

БРЕНД НА КОЈ МОЖЕТЕ ДА МУ ВЕРУВАТЕ

Нема лимит во обложувањето Небото е граница? Стара вест! Дали сакате да вложувате повеќе отколку на било кое друго место онлајн? Дали сакате да се обложувате директно во Азија, не онлајн преку веб страница? Дали барате некое место каде што можете да добиете високи лимити и обложувања на помали фудбалски лиги? Доколку го барате токму тоа, BET-IBC ви го претставува обложувањето преку Skype или Telegram! Сè што ви треба е сметка на Skype или Telegram. Ви нудиме шанса директно да се обложувате во Азија преку Singbet коефициентите и понудите и без можност за неважечки обложувања. Дознај повеќе Skype обложување skype and telegram betting via BET-IBC

VIP BETTING

Покрај сите овие работи, BET-IBC е и вистинскиот агент за играчи кои играат со високи суми и за VIP играчите.

VIP-IBC е платформа на која ќе можете истовремено да се обложувате во повеќе достапни обложувалници. Со нашата VIP платформа за обложување ексклузивно посветена на нашите VIP клиенти, можете да ставате облози од неколку стотици евра на своите омилени настани со најголемите коефициенти на пазарот. Листата на обложувалници во кои можете да се обложувате постојано расте, и највисоките коефициенти и лимити кои можете да ги најдете на едно место, ќе ве изненадат.

Нудиме несекојдневна услуга за нашите VIP корисници, така што им дозволуваме да поставуваат повисоки облози отколку било каде на друго место. Тука прочитајте повеќе за нашето VIP обложување.

ДОЗНАЈТЕ ПОВЕЌЕ
BET-IBC