Turf7 Recenze

Představení

Velká většina online sázkových kanceláří nabízí ty sporty, které zajímají většinu hráčů. To znamená, že máte množství možností pro fotbal, basketbal, tenis a každý další oblíbený sport a ne-sport, na který si hráč může vsadit, včetně koňských a chrtích dostihů. To však taky znamená, že hráč si musí vybrat to, co potřebuje, z dlouhého seznamu a to nemusí být vždy jednoduché, zejména při stránkách, které nebyly navrženy pro začátečníky.
Turf7 se snaží o specializaci a je určen pro všechny. Koňské a chrtí dostihy jsou velmi populárními sporty pro sázkaře ve vybraných částech světa a mnoho z nich ocení možnost mít stránku věnovanou sázení pouze na tyto dva sporty. Turf7 tyto lidi vyslyšelo a nabízí novou webstránku, která uspokojí jejich potřeby.

Recenze

Za prvé, Turf7 je sázková burza, ne sázková kancelář. To je to nejdůležitější, protože je jenom malé množství burz na zvířecí dostihy. Momentálně je dostupná pouze v anglickém a čínském jazyce a kromě sázení nabízí několik online loterií a her, které mají velmi jednoduché ovládání.

Všeobecně je celý koncept stránky zaměřen na jednoduché používání a přístup z jakéhokoliv zařízení, schopného připojení k internetu odkudkoliv a kdekoliv na světě.
Nabízené dostihy jsou zaměřeny na tri oblasti světa, kde jsou koňské a chrtí závody převažujícími sporty: Spojené Království, Irsko a Austrálie. Dostihy v jiných zemích budou pravděpodobně přidávány v budoucnosti, zatímco se taky očekává navýšení časových marží pro předzápasové sázky, které jsou teď spíše omezené, protože stránka se zaměřuje zejména na live sázky.

Taky se očekává, že se rozšíří možnosti nastavení, které jsou k dispozici. Teď můžou uživatelé měnit způsob, jak jsou zobrazeny kurzy a jazyk v základních možnostech. Mají taky v možnostech účtu zobrazeny nějaké podrobnosti. To se však od úplně nové stránky dá očekávat a protože je základní stávkovací prostředí kvalitní a rychlé, zaslouží si trpělivost, aby mohli zdokonalit drobnosti jako ty, které jsme zmínili výše.

Základní informace

Tady jsou nějaké informace o tom, co očekávat při návštěvě turf7:
1) Účty jsou nabízeny pouze v eurech
2) Sekce pomoci byla připravena s velmi detailními a precizními instrukcemi pro 4D a Mark6 loterijní burzy. Sekce pro sázení na závody ještě není dokončena, no podle toho, jak vypadají ostatní sekce pomoci lze předpokládat, že když bude připravena, bude velmi nápomocná a poměrně obsáhlá.
3) Všechny sázky na dostihy souvisejí s dostihy ve 3 regionech, které se konají ve stejný den.
4) Živé dostihy jsou k dispozici pouze z Austrálie.
5) Obecnie obstawianie jest ograniczone dla niektórych krajów, jak następuje:
Hong Kong - Jedynie wyścigi konne
Singapur - Jedynie wyścigi konne
Australia - Jedynie wyścigi konne i wyścigi psów
Wielka Brytania - Jedynie wyścigi konne
Irlandia - Jedynie wyścigi konne
6) Zauważ, że na Turf7 możesz wypłacić jedynie całkowity bilans swojego konta! Turf7 reguluje wszystkie salda raz w tygodniu, w niedzielę wieczorem lub w poniedziałek rano, i wszystkie wypłaty mogą być wykonane w poniedziałek rano po zaktualizowaniu bilansu na koncie.
7) Poplatky za vklady a výběry si můžete jednoduše prohlédnout na tutaj nebo můžete kontaktovat zákaznickou podporu.

Závěrečné zhodnocení

Turf7 je něco úplně nové. Jako všechny nové věci má nějaké záležitosti, které je potřeba vyřešit, no je skvělým příslibem do budoucnosti v otázce uspokojování potřeb fanoušků koňských a chrtích závodů. Určitě stojí za vyzkoušení těm, kteří se nechtějí zabývat jinými sporty a zaměřují se na to, co je zajímá nejvíc.