Casino MAXBET

Возбудлива Казино Забава

MAXBET не е само обложувалница за спортски натпревари. Исто така нуди единствено  oнлајн казино искуство, каде што можеш да уживаш во популарните казино игри, вклучувајќи ги сите фаворитни игри на маса и слот машини. Овде можеш да играш класика од времето, како што се blackjack, Texas Hold’em, keno или roulette (вклучувајќи повеќе варијанти), како и асортиман на слот машини со неверојатна графика и звук.

MAXBET Казиното работи можно подобро за корисникот. Еднаш ако влезеш во казиното, ти си во главното лоби, каде што можеш да избереш приближно 40 игри. Навигацијата е многу едноставна, во лобито има икони кој преставуваат определена игра. На долниот дел од лобито можеш да најдеш мени, кое содржи опции кој ти овозможуваат да направиш трансфер на средства од твојот акаунт, разговор во живо (ако ти затреба да ја контактираш помошта на ИBCBET службата за корисници) и играчките оции. Исто така можеш да влезеш во правилата од понудените игри, како и во твојата историја на играње.

Во случај да уживаш во онлајн казиното на MAXBET, корисникот мора да направи трансфер на посакуваната сума на кредити во казиното. Ова може да биде направено за неколку секунди со селектирање на количеството на кредити со едно копче на глувчето. Кога си готов, само избери ја играта која ќе ти влезе во око и ти си спремен да играш!

Игри минимален влог максимален влог
Casino Hold’em 1 1000
BlackJack 5 1000
Blackjack (Perfect Pair) 5 1000
Baccarat 5 1000
Baccarat Super 6 5 1000
Dragon Tiger 5 1000
Sic Bo 1 1000
Fish Prawn Crab 1 1000
Pai Gow 1 1000
Roulette Pro 1 1000
Jacks or Better 1 125
Jungle Wild 0.01 125
God of Prosperity 0.01 125
Engagement 0.01 125
Money Slot 0.1 50
Money Wheel 1 1000
Fox Force 5 0.01 125
Journey to the West 0.01 125
Three Knights 5 1000
Fan Tan 5 1000
Winter Slot 0.01 125
Keno Chinese 1 50
Fruit Scratch 1 100
Fancy Scratch 1 100
Knock2 Eggs 1 100
Poker Tri 5 1000
Face Up 21 5 300
Texas Hold’em 5 300
Battle War 5 300
Love Story 1 100
Mahjong HiLo 1 50
Monkey HiLo 1 50
Roulette Pro (Fast) 1 1000
Keno Camera 1 50
(Mini) Baccarat 5 100
(Mini) Blackjack 5 100
(Mini) Casino Hold’em 2.5 100
(Mini) Jacks or Better 0.05 100
(Mini) Sic Bo 1 100

MAXBET Казино Софтвер

Казино софтверот е донесен од реномирана компанија која прави програма за игри на среќа– Playtech. Оваа компанија има 12 години искуство во ова поле, и можеш да го очекуваш највисокиот квалитет. Во MAXBET Казиното, нема потреба да симнувате никаков додатен програм – лобито, како и сите игри се достапни за играње преку вашиот веб пребарувач. Софтверот е пријателски настроен и кон Mac-платформите.

MAXBET

Селектираните слот машини, како што се Journey to the West имаат jackpot, каде што jackpot-тот започнува со 1000x од големината на паричката селектирана за играње. MAXBET се труди да ги задоволи своите клиенти со што им носи нови казино игри периодично– ако не сакаш да пропуштиш ништо,  само доаѓај во казиното почесто!

Обложувачки Лимити и Опции за Корисникот

Лимитите во игрите варираат, можеш да играш на слот машините со облози кој започнуваат од  $0,01 па до $125 од еден влог. Обложувачките лимити за игрите на маса како што се blackjack-от или  baccarat започнуваат од само $5 па се до $1000. Со варирачки лимити, со највисоки лимити кој достигнуваат до $1000 за селектирана игра, MAXBET (поранешниот IBCBET) без никакво сомневање може да се смета за рај на јаките играчи. Како и да е, атрактивните мали облози дозволуваат секој да може да ужива во казиното на MAXBET.

Корисничките опции му овозможуваат на корисникот да може да ја подеси јачината на звикот или пак комплетно да ја исклучи. Што е повеќе важно, можеш да ја зголемуваш и намалуваш брзината на играње со еден обичен лизгач кој го има во секоја игра. Правилата на секоја игра се лесно достапни од главното мени. Во другите опции вклучена е и опцијата за позадинската музика. Понатаму можеш да ја погледнеш целосната историја на играње со само еден клик на глувчето.

Имаме лиценца од First Cagayan Leisure and Resort Corporation, со тоа што твојата сигурност и безбедност во MAXBET Казиното се загарантирани.

Ако ти е потребна помош со било што, немој да се двоумиш да не исконтактираш, MAXBET има тим за корисничка подршка кој е на твоја услуга 24 часа во денот, 7 дена во неделата. Запомни – во MAXBET корисникот е приоритет број еден.

Се на се MAXBET Казиното е одличен пат да го поминеш времето чекајќи ги резултатите од облозите. Додека главниот фокус на MAXBET останува на обложувањето во спортските натпревари, казиното без помисла е од највисока класа. Можеби нема да те изненади со илјада игри но ќе те изненади со квалитетот. Отприлика има 40 интересни игри кој се нудат и секоја од нив му дава на корисникот забава и задоволство.

Погоре ќе најдеш табела со целосна листа на игри и нивните лимити. Мини игрите можат да бидат играни во главниот MAXBET прозорец, без потреба од отварање на казиното – ова ги прави  да бидат перфекти за оние кој сакаат да го поминат времето во забава на најубав начин, чекајќи ги резултатите од обложувањето.

MAXBET Игра со Бројки

Create an account

Популарна понуда  понудена од MAXBET е играта со бројки која во основа е Бинго. Тука можеш да се обложуваш на бројки од 1-75, кој се извлекуваат од бинго машината. Можеш да ја гледаш лотаријата во живо на IBC TV. Играта нуди големи исплати и е многу едноставна за играње, можеш да ставаш облози пред играта да започне, но и додека играта е во тек. Минималниот влог е $2, и можеш да се обложуваш до $320.

Направени влогови пред почеток на играта:

  • Over/Under - прва/последна топка помеѓу 1-37 се смета за Under топка, прва/последна топка помеѓу 38-78 се смета за  Over топка,
  • Odd/Even – облози на парни и непарни броеви,
  • Odd/Even (FT) – облози на 3 топки да се со парни или непарни броеви,
  • Warrior – се споредуваат втората или третата топка, топката со поголем број победува.

Додека играта е во тек направени влогови:

  • Next Odd/Even – се обложуваш на следната топка дека ќе биде непарен или парен број,
  • Next Over/Under – се обложуваш дека следната топка ќе биде од 1-37 (Under) или пак од  38-75 (Over),
  • Next Hi/Lo – се обложуваш на следната топка дека ќе биде висок или низок број,
  • Next Combo – се обложуваш дека следната топка ќе биде Over/Odd, Under/Odd, Over/Even и Under/Even.

Активното казино на MAXBET

Најголемата новост во тоа што го нуди MAXBET е едноставно активноста во казиното. Во моментов, единствената игра која е достапна за играње е бакарат, но верувајте ни кога ви велиме дека не сте виделе вакво нешто. Со преубави танцувачки дилери, активноста на MAXBET е неверојатна и претставува иновативна платформа за сите ентузиајсти на обложувањето кои сакаат да си го збогатат својот живот со искуството на едно казино.

Буквално секој може да проба со голем асортиман на влогови - почнувајки од 0.25 па до 250 парчиња во нивната валута. Зборовите неможат да ја опишат односно долобат атмосферата така да вас ви останува да ја искусите самите. Ако сте уморни од досадни неоригинални активни казина кои што ги има во изобилство на сегде, MAXBET е дефинитивно местото за тебе. Тука може да се да обложувате во забавана атмосфера и да уживате во присуството на дилерите и сите позитивни вибрации во целото место.

Во наредните недели MAXBET ќе ги прошири активностите со популарни игри кои што можат да се играат на маса како што се blackjack и рулет. Се што треба да направите е да се осигурате дека нема да ја пропуштите оваа секција и ќе не посетувате редовно.